Sport

Futbollisti i Prishtinës surprizohet për ditëlindje në Antalia

Sulmuesi i FC Prishtinës, Leotrim Kryeziu ka festuar ditëlindjen e tij në Antalia të Turqisë, aty ku klubi kryeqytetas po kryen fazën përgatitore, shkruan “Zeri.info”.

Klubi kryeqytetas ka përgatitur një surprizë të këndshme për sulmuesin e tyre.

Gjatë një darke të klubit kryeqytetas në Antalia, Kryeziu është surprizuar me një tortë e përcjellur me brohoritje dhe duartrokitje nga bashkëlojtarët e tij.

Në videon e postuar nga vetë lojtari në fjalë, ai ka falenderuar të gjithë për urimet dhe në të njëjtën kohë ka falenderuar klubin e FC Prishtinës për surprizën e bërë.

Ndryshe, Leotrim Kryeziu iu bashkua “bardhekaltërve” në verën e vitit 2020.

Ditë më parë FC Prishtina u stolisë me titullin e 10-të të Superkupës së Kosovës.

https://www.facebook.com/triimi10

 

Postime të ngjajshme
Sport

SUPERLIGA: Ky është rezultati momental në ndeshjet, Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli

Sport

Tjetër gol në ndeshjën, Arbëria – Feronikeli

Sport

LIVE SUPERLIGA: Ka gol në ndeshjën, Arbëria – Feronikeli

Sport

LIVE SUPERLIGA: Ky është rezultati momental në ndeshjet, Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli