Sport

Futbollisti i njohur rikthehet te Vëllaznimi

Mesfushori gjakovar, Albutrint Morina pas 4 viteve është rikthyer në vendlindje dhe ka nënshkruar kontratë me klubin kuq e zi për sezonin 2021/22.

Lajmin e ka dhënë vet skuadra e Vëllaznimit përmes një postimi në Facebook.

Morina gjatë këtyre viteve ishte pjesë e Feronikeli, Llapi, Drenica dhe së fundmi ishte pjesë e FC A&N.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar