Sport

Futbollisti i njohur largohet nga Ballkani

Klubi Futbollistik “Ballkani” do të tentoj që edhe sezonin e ardhshëm të luftoj për titullin kampion.

Gazeta “Sheshi” mëson se klubi nga Suhareka dhe futbollisti i njohur, Arbër Shala, i kanë ndarë rruget duke mos arritur marrëveshje për bashkëpunim.

“Sheshi” mëson gjithashtu se mbrojtësi i majtë është vërshuar me oferta të menjëhershme nga klubet kosovare.

Kujtojmë që Shala ka mbrojtur ngjyrat e Dritës, Gjilanit, Lirisë, Dukagjinit, Lacit, Kamzës, Renovës dhe Hajvalisë.

Postime të ngjajshme
Sport

Elseid Hysaj mbetet në Serie A, gjen akordin me klubin e njohur

Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë