Sport

Futbollisti i Kosovës prezanton të dashurën e tij para publikut

Lirim Kastrati, ylli i përfaqësues së Kosovës, ka marrë vëmendje të madhe në rrjetet sociale me një postim të shpërndarë në InstaStory.

Futbollisti, i cili numëron mijëra ndjekës në Instagram, surprizoi së fundmi me një fotografi, në të cilën shfaqet përkrah një vajze.

Krahas fotos, ai vendosi një ’emoji’ të princeshës dhe një zemër të kuqe. Mendohet se ajo është vajza që i ka rrëmbyer zemrën.

Dyshja shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, ndonëse futbollisti nuk ka zbuluar akoma identitetin e vajzës.

Zeshkania shfaqet me një veshje lëkure.

Kastrati, futbollisti që luan tek Dinamo i Zagrepit dhe konsiderohet një nga futbollistët më të mirë në Ligën e Kroacisë.

Postime të ngjajshme
Sport

Intervistë ekskluzive me yllin e skuadrës së Arbërisë

Sport

Diplomati serb frikësohet nga lista e publikuar e kabinetit të presidentit të ardhshëm të SHBA’së, Joe Biden

Sport

SUPERLIGA LIVE: Llapi – Prishtina & Trepça ’89 – Besa

Sport

Feronikeli pretendon se FFK-ja në krye me Agim Ademin po i favorizon ekipet e Gjilanit