Sport

Futbollisti i Kombëtares shqiptare dhe ish-lojtari i Dritës i jep fund beqarisë

Ditë e veçantë ajo e sotmja për futbollistin e Kombëtares kuqezi, Ylber Ramadani. Ky i fundit i ka dhënë fund beqarisë, teksa është martuar me partneren e tij, Dardana.

Diçka të tillë e ka komunikuar vetë mesfushori, i cili në profilin e tij ka postuar një foto ku shfaqet i veshur si dhëndër, së bashku me partneren e tij, e cila është e veshur me fustanin e nusërisë.

“E pat edhe kjo punë”, shkruan Ramadani, ku në foton e postuar menjëherë vërshojnë komentet e shumta, me urimet për çiftin.

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëmbi dëshiron “gardian të ri”, një portier nga jashtë në prova tek Ballkani

Sport

Prishtina e kryen stërvitjen e parë në Antalia, konfirmohen tri ndeshje miqësore

Sport

ZYRTARE: Drenica prezanton futbollistin brazilian

Sport

Arbër Hoxha në top formë, ja si i dribloi të gjithë mbrojtjen e skuadrës polake