Sport

Futbollisti i Ballkanit, Mevlan Zeka bëhet prind për herë të parë

Futbollisti i Ballkanit, Mevlan Zeka sot ka marrë një lajm të mrekullueshëm.

Ai dhe gruaja e tij janë bërë prindër për herë të parë, transmeton Indeksonline.

Gruaja e Mevlan Zekës sot ka sjellë në jetë një djal që e kanë emëruar, Enar.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti përmes një postimi në Facebook.

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani po feston fitoren në një kafene, Ismet Munishi pritet si një hero

Sport

Hyseni: Nuk bëmë paraqitje të mirë, ja se çfarë do ndodhë me Mezanin

Sport

Rezultatet e plota të xhiros së gjashtë në Ligën e Parë

Sport

Idrizi: Ishim më të mirë se Gjilani, ky talent i yni do jetë nga më të mirët në Kosovë