Sport

Futbollistët e Feronikelit relaksohen në këtë mënyrë pas fitores ndaj Arbërisë (FOTO)

Feronikeli kaloi rrethin e 1/8 më të mirave në Kupën e Kosovës.

Të besuarit e Klodian Duros triumfuan me rezultat të ngushtë 1-0 falë golit të Milickovic në fund të duelit, shkruan Gazeta Olle.

Pas këtij dueli që doli të jetë mjaftë i luftuar dhe interesant futbollistët e skuadrës nga Drenasi kanë vendosur që të kalojnë disa momente relaksi në pishinën e një nga hoteleve të kryeqytetit.

Fotografi të këtij udhëtimi publikuan në rrjete sociale edhe disa prej futbollistëve të skuadrës.

Postime të ngjajshme
Sport

“Toki” flet për fitoren e Prishtinës në Mitrovicë

Sport

“Qeqa” e komenton fitoren e Dritës ndaj Besës

Sport

“Bomba” e mbrëmjes: Xhevdet Shabani mund të largohet nga Drita?

Sport

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin