Sport

Fushë Kosova ndalet në udhëtim nga Rahoveci

Derbi kryesor në Ligën e Dytë në mes Rahovecit dhe Fushë Kosovës është mbyllur në mënyrë të barabartë 0:0.

Të dy ekipet ishin fokusuar më shumë në mbrojtje pa rrezikuar njëra tjetrën, teksa kjo ndikoj edhe në rrjedhën e lojës, shkruan Gazetasheshi.com

Ky rezultat i barabartë i shkoj përshtati Bashkimit të Koretinit duke përfituar nga ngecja, ku ka mposhtur Galaksinë me rezultat 3:0.

Rahoveci 0:0 Fushë Kosova

Galaksia 0:3 Bashkimi K

Postime të ngjajshme
Sport

Ibrahimoviq zgjedhet “Futbollisti i Vitit” në Suedi

Sport

Uzuni shënon gol, por mposhtet nga Juventusi – Barcelona dhe Manchester United fitojnë me lehtësi

Sport

Lazio triumfon, Muriqi pati disa minuta lojë

Sport

Nisë fushata #mezaniout, fansat pushtojnë faqen e Gjilanit me dhjetëra komente