Lajme

Furgoni bie në humnerë, dyshohet për tre të vdekur

Një furgon ka dalë nga rruga mesditën e sotme në aksin Sarandë-Gjirokastrës, te Qafa e Muzinës duke përfunduar në greminë.

Përpos të plagosurve dyshohet për tre viktima, raporton Abcnews.al.

Policia dhe ambulanca ndodhen pranë vendit të ngjarjes pas sinjalizimit për aksidentin e rëndë.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar