Lajme

Ftesa për dasmë e familjes nga Malisheva bëhet virale: Mos i merrni fëmijët se po ladrojnë nëpër restaurant

Ftesa për dasmë e një familjeje malishevase është bërë virale në rrjetet sociale të Internetit.

Ajo në ftesën dërguar mysafirëve në dasmën e tyre ka kërkuar që këta të fundit mos të marrin fëmijët me një arsyetim mjaft interesant

“Fëmijët jo se po ladrojnë napër restorant,” shkruhet në këtë ftesë.

Po ashtu, kjo familje ka shkelur Kushtetutën e Kosovës me anë të ftesës ku Malishevën e bën pjesë të Kosovës dhe të cilën e bën pjesë të Shqipërisë. Siç e dimë nga pika 1.1 dhe pika 1.3 e Kushtetutës, Kosova është shtet i pavarur të cilit i ndalohet të bëj referendum për t’u bashkuar me ndonjë shtet tjetër. /gazetametro.net

Postime të ngjajshme
Lajme

Përhapja e variantit Delta, a do të ketë sërish mbyllje totale në vend

Lajme

Bëhuni gati për temperatura të larta, parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

Lajme

Parashikimi i motit për ditën e diel

Lajme

Përveç temperaturave të larta, Kosova në këto ditë do të zhytet edhe me pluhurin saharian