Lajme

Frizura e Ramush Haradinajt gjatë luftës

Në një video të rrallë nga Iufta, ish-udhëheqësi i UÇK-së, Ramush Haradinaj, shihet duke vizituar banorët e një fshati në Kosovë.
Ajo që ka marrë vëmendje në këtë video të rrallë është stili i flokëve të Haradinajt.Ky stil i flokëve është kthyer në trend në ditët e sotme.

Ne një video të rrallë nga Iufta, ish-udhëheqësi i UÇK-së, Ramush Haradinaj, shihet duke vizituar banorët e një fshati në Kosovë.

Në video, përveç tjerash bie në sy stili i flokëve të Haradinajt, i cili thuajsei ngjashëm është në trend edhe sot.Ndonëse në kushte Iufte duket se Haradinaj ka pasur shije edhe për stilin e flokëve që sot është kthyer në trend tek të rinjtë.

VIDEO

https://video.gjirafa.com/video-1574244309-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

Zyrtarja e Vetëvendosjes reagon pas sulmit fizik ndaj gazetarit Duriqi

LajmeZgjedhjet 2021

Lista e 20 kandidatëve më të votuarit të PDK’së

Lajme

Dhëmbë dhe hundë të thyer e lëndime të rënda, policia jep detaje për sulmin ndaj Duriqit

Lajme

“Baton Haxhiu ftohet nga Gjykata Sepciale”?