Show Bizz

Fotografia e miliarderës më të re në botë po çmend rrjetet sociale

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kylie Jenner është shfaqur në fotografinë e fundit në Instagram, me barkun e rrumbullakosur, por që në fakt është fotografi e kohës kur ajo ishte shtatzënë, transmeton Gazeta Metro.

Kylie Jenner është më e ndjekura në Instagram, ku ndiqet nga 156 milionë llogari në këtë rrjet social.

Ylli televiziv është një femër ‘bombastike’ dhe linjat e saj rrëmbejnë përher vëmendjen.

Çdo publikim i saj bëhet lajm dhe së fundi fotografia që ka publikuar, padyshim që nuk duhet lënë pa u komentuar.

Kylie ka publikuar fotografi gjatë kohës kur ishet shtatzënë.

Ajo shihet me barkune e fryer dhe me një bluzë shumë të shkurtër, por që duket shumë bukur. /gazetametro.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto