Lajme

Fotografi emocionuese: Zjarrfikësi nga Malisheva i përgjakur duke shuar etjen pas luftës me zjarret

Një zjarrfikës është parë i gjakosur në Malishevë, derisa ka qenë duke shuar zjarret në një pjesë malore, shkruan Gazeta Metro.

Malisheva është një nga komunat e prekura nga zjarret ditët e fundit.

Komuna e Malishevës ka publikuar një fotografi të një zjarrfikësi i cili shihet të jetë përgjakur në luftën për të shuar flakët.

Ai shihet duke shuar edhe etjen tij, pas punës në fshatin Lladrovc.

Më poshtë keni fotografinë.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar