LajmeSport

FOTO – Kjo është vetura luksoze e babait të Adnan Januzajt

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Abedin Januzaj po kalon pushimet në Kosovë. Babai i Adnanit ndodhet në Istog pranë familjes e miqve të tij.

Në pushimet e verës, Abedini ka ardhur në Kosovë me një veturë tejet luksoze.

Një muaj më parë në Kosovë ishte edhe djali i tij, futbollisti i njohur, Adnan Januzaj.

Djaloshi nga Lubozhda e Istogut është rikthyer në Spanjë ku këtë vikend fillon La Liga dhe pritet një edicion plot shpresë me Real Sociedad. /Indeksonline/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat