Show Bizz

Foto e rrallë kur Adelina Ismaili aktronte me Qumilin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Emri i saj ka vite që jehon në showbizin shqiptar. Adelina Ismaili ka vite që ka tërhequr vëmendjen si një artiste që theu shumë tabu në paraqitjet publike dhe jo vetëm.

Vite më parë, Adelina përveç këngës, ishte aktive edhe në aktrim. Me skeçe të shumta humoristike, ajo bashkëpunonte me humoristët e famshëm, si: Qumili, Zyra, Cima e shumë të tjerë.

Ndër shumë paraqitje të sajat, si një vajzë tekanjoze, janë edhe rolet e shumta në bashkëpunim me aktorin Sevdai Radogoshin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto