Sport

Formacioni i planetit sipas FIFA-s

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

FIFA ka zgjedhur super formmacionin më të mirë të vitit.

Formacioni.

Alisson Beker,De Ligt, Sergio Ramos Van Dijk, Marcelo, Luka Modric, Frankie de Jong, Kylian Mbappe, Lionel Messi Eden Hazard dhe Cristiano Ronaldo. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv