Sport

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë Hungarisë

Kombëtarja e Shqipërisë do ta zhvillojë sot ndeshjen e radhës në kuadër të kampanjës eliminatore për Kampionatin Botëror “Katar 2020”.

Pas humbjes nga Polonia (4:1), kuqezinjtë zhvillojnë sonte një tjetër ndeshje.

Në stadiumin “Elbasan Arena” në Elbasan, Shqipëria do të luajë përballë Hungarisë.

Ndeshja në fjalë është e vlefshme për grupin I eliminator dhe luhet nga ora 18:00.

Mediumi nga Shqipëria, “Panorama” ka zbuluar formacionin e mundshëm të kuqezinjëve, të cilët sot pritet të rreshtohen kështu:

Berisha, Roshi/Doka, Ismajli, Kumbulla, gjimshiti, Trashi, Gjasula, Bajrami, Abrashi, Çikalleshi, Uzuni.

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane