Sport

Formacioni i mundshëm i Liverpoolit ndaj Leicesterit

Nesër me fillim nga ora 13:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Leicesterit dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së 24’të në Premierligë.

Tashmë mediat në Angli kanë zbuluar edhe formacionin e mundshëm të Liverpoolit për këtë sfidë, ku pritet të fillojnë Kabak si prurje e re te “The Reds” dhe Phillips në qendër, shkruan IndeksOnline

Kujtojmë se Klopp mund ta bëjë këtë vendosje të 11-shes pasi ka Van Dijkun e lënduar, Fabinhon, Matipin e Gomezin që pozita e tyre është qendra e mrbojtjes.

Postime të ngjajshme
Sport

Dy ndeshje interesante në Superligë, vëmendja në Drenicë

Sport

Shpëtim Idrizi tregon si e mposhti Llapin

Sport

Batatina tregon si e humbën ndeshjen ndaj Trepçës ’89

Sport

Reagon presidenti i Dritës pas humbjes nga Prishtina