Sport

Formacioni i Kosovës për ndeshjen kundër Moldavisë

SuperSport ka zbuluar formacionin zyrtar të Kosovës për ndeshjen e Kosovës, raporton Gazeta Olle.

“Dardanët” do të jenë përsëri pa trajnerin Bernard Challandes në një sfidë “jetë a vdekje”

Me një humbje eventuale Kosova do të bënte një hap të madh mbrapa duke i zhvlerësuar të gjitha rezultatet e edicionit të kaluar.

Ndeshja fillon në ora 20:45.

Formacioni zyrtar i Kosovës sipas SuperSport:

(4-2-3-1)Muric/ Vojvoda, Aliti, Rrahmani, Hadërgjonaj, Shala, Kryeziu, Zhegrova, Celina, V.Berisha, Muriqi

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-bashkëlojtarët e Sinanit me telegram emocionues ngushëllimi për familjen dhe shokët e tij

Sport

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Sport

Prishtina mëson kundërshtarët e mundshëm në Ligën e Kampionëve

Sport

Orari i javës së fundit në Ligën e Dytë, ndeshja kryesore në Kamenicë