Sport

Formacionet zyrtare: Villarreal – Barcelona

Barcelona do të përballet me Villarrealin si mysafire, në kuadër të xhiros së 15-të në La Liga, shkruan Zeri.info.

Ndeshja fillon nga ora 21:00, në stadiumin në stadiumin “Estadio de la Ceramica”.

Barcelona aktualisht është në pozitën e shtatë me 20 pikë të mbledhura, kurse Villareali gjendet në pozitën e 12-të me 16 pikë të mbledhura.

Të dy trajnerët tashmë kanë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Villareal: Rulli; Foyth, Albiol, Pau Torres, Pedraza; Trigueros, Capoue, Parejo; Moi; Danjuma, Pino;

Barcelona: Ter Stegen; Pique, Araujo, Garcia; Busquets, Frenkie, Nico, Gavi; Alba, Memphis, Abde.

Related posts
Sport

Distria Krasniqi mëson kundërshtaren për finale – kjo është koha dhe mënyra si mund ta ndiqni finalen

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Sport

Me dy gola të shënuar mbyllet ndeshja miqësore Llapi – Neftchy

Sport

Distria Krasniqi në gjysmëfinale

Leave a Reply

Your email address will not be published.