Sport

Formacionet zyrtare: Tottenham – Liverpool

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tottenham Hotspur – Liverpool është kryendeshja e futbollit evropian për ditën e shtune.

Me filim nga ora 18:30, Tottenham në shtëpi pret liderët e Premierligës, skuadrën e Liverpool.

Liverpool janë në seri fantastike të rezultateve, dhe sfida ndaj Tottenham do të jetë një test shumë i rëndësishëm për ta.

Formacionet zyrtare:

Tottenham: Gazzaniga, Aurier, Tanganga, Alderweireld, Sanchez, Rose, Winks, Eriksen, Dele, Lucas, Son.Liverpool:

Liverpool

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv