Sport

Formacionet zyrtare të ndeshjes: Ferizaj – Dukagjini

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Dukagjinit mbyll siparin e javës së 16-të në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Gazetasheshi.com.

Dy skuadrat kanë nevojë jetike për pikë, pasi që vetëm fitorja i mbanë në lojë për të mbijetuar.

Tashmë dy trajnerët kanë hedhur në fushën e lojës edhe formacionet me të cilat do ta nisin ndeshjen.

Gazeta SHESHI ju transmeton formacionet zyrtare, si dhe do ju mbajë të informuar në lidhje me çdo ndryshim nga kjo ndeshje:

🚨 LIVE

⏰ Ferizaj – Dukagjini 13:00

📝 Formacionet zyrtare:

📍 Ferizaj: Kaçiu, Kuka, Jashari, Shaljani, Qerkini, Shaqiri, Dajaku, Mustafa, Shala, Gashi, Karahoda. Kryetrajner: Bekim Isufi

📍 Dukagjini: pas pak…

🔎 Gjyqtarë: Besfort Kasumi, Fatmir Sekiraqa, Edmond Zeqiri, Arben Halilaj

🏟 Stadiumi: I qytetit” në Ferizaj

Postime të ngjajshme
Sport

Luis Ortiz vjen me deklaratën e vitit – këto janë fjalët e tij pas u nokautua në rundin e shtatë

Sport

E zbulon Federata e Futbollit të Bosnjës: Kjo është arsyeja pse nuk luajnë me Kosovën

Sport

Tani edhe në xhirim të ngadalësuar, shikoni edhe një herë momentin kur Wilder e nokautoi Ortizin

Sport

Wilder befason të gjithë: Pasi nokautoi Ortizin i lyp fer këtij boksieri