Sport

Formacionet zyrtare: Rumani – Spanjë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Rumani – Spanjë.

Kombëtarja e Spanjës, ndeshjen e radhës në kualifikimet e Euro 2020 e luan në udhëtim tek Rumania.

Ndeshja mes Rumanisë dhe Spanjës do të jetë e vlefshme për grupin F të kualifikimeve në Euro 2020.

Spanja në këtë takim futet si lidere e grupit me 12 pikë, kurse Rumania ka vendin e tretë me pikët e barabarta me Suedinë (7).

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv