Sport

Formacionet zyrtare: Roma – Inter

Kryendeshja e javës së 16-të në Serie A zhvillohet në “Stadio Olimpico” në Romë.

Në kryeqytetin italian, Roma është nikoqire e Interit, shkruan FrontOnline.

Para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Roma: Rui Patrício; Smalling, Mancini, Kumbulla; Ibáñez, Veretout, Cristante, Mkhitaryan, Viña; Zaniolo, Shomurodov

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Perisic; Dzeko, Correa.

Related posts
Sport

Mendurim Hoti flet për fazën përgatitore dhe ndeshjet kontrolluese

Sport

Distria Krasniqi mëson kundërshtaren për finale – kjo është koha dhe mënyra si mund ta ndiqni finalen

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Sport

Me dy gola të shënuar mbyllet ndeshja miqësore Llapi – Neftchy

Leave a Reply

Your email address will not be published.