Sport

Formacionet zyrtare: Milan – Crotone

Milani do e kërkoj gjithsesi fitoren sot, pasi që vetëm në këtë mënyrë do të rikthehej në pozitën e parë në tabelë, shkruan Zeri.info.

Skuadra e drejtuar nga Stefano Piolo sot do të jetë nikoqire e Crotones, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 21-të në Serie A.

Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 15:00 në ‘San Siro’, teksa tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Formacioni zyrtar i Milanit: Donnarumma; Calabria, Tomori, Romagnoli, Theo Hernández; Kessie, Meite; Saelemaekers, Leao, Rebic; Ibrahimovic.

Formacioni zyrtar i Crotones: Cordaz; Djidji, Golemic, Luperto; Rispoli, Zanellato, Benali, Vulic, Reca; Di Carmine, Ounas

Postime të ngjajshme
Sport

Golat dhe rastet nga barazimi 1-1 mes Gjilanit dhe Arbërisë

Sport

Përsëri shënon Haaland, Dortmundi dyfishon epërsinë ndaj Bayern Munichit

Sport

Prishtina 2-0 Llapi, rastet dhe golat nga kjo ndeshje

Sport

Zyrtare: Ish-trajneri i Vëllaznimit merr drejtimin e Prishtinës