Sport

Formacionet zyrtare: Kosova U21 – Austria U21

Sonte me fillim nga ora 19:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës U21 dhe Austrisë U21, duel ky në kaudër të kualifikimeve për Evropianin 2020.

Djelmoshat e Prekazit janë gati sot ndaj Austrisë U21, ku presim një ndeshje të mirë nga ta, shkruan IndeksOnline

Më poshtë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës