Sport

Formacionet zyrtare: Dukagjini – Llapi

Sonte (e mërkurë) do zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës mes Dukagjinit dhe Llapit.

Dy skuadrat kanë arritur të kualifikohen deri në finale, ndërsa tani synojnë trofeun për të dal në Evropë, shkruan lajmi.net.

Formacionet tashmë janë bërë publike:

Dukagjini:

Llapi:

Ndeshja nis në ora 20:45 dhe zhvillohet në “Fadil Vokrri”.

Postime të ngjajshme
Sport

Hoqi dorë nga profesioni për familjen, kush është partnerja e Eriksen që preku zemrat e të gjithëve

Sport

Batatina: Nuk i frikësohemi asnjë kundërshtari, ne jemi Llapi i Fadil Vokrrit

Sport

Skuadra e Ligës së Parë iu jep shkollë atyre të Superligës, nënshkruan me sponsorin e Kosovës dhe bën prezantim fantastik të fanellave

Sport

EKSKLUZUVE: Ilir Avdyli pritet që të transferohet te kjo skuadër