Sport

Formacionet zyrtare: Celtic – Milan

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Celtic – Milan.

Milan luan në udhëtim kundër skuadrës skoceze, Celtic, në kuadër të Ligës së Evropës, shkruan lajmi.net.

‘Rossoneri’ do të lujnë në një terren ku tri pikët nuk janë të lehta për t’u fituar.

Ndeshja mes Celtic dhe Milan luhet me fillim nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Postime të ngjajshme
Sport

Në prag të derbit Drita – Ballkani, dy kapitenët e skuadrave tregojnë atmosferën dhe pritshmëritë

Sport

Kjo është nota e Jetmir Topallit në barazimin e skuadrës së tij kundër kampionit në fuqi

Sport

Malisheva dhe Dukagjini mbyllin sezonin vjeshtor me pikë të barabarta – ja renditja tabelare në Grupin A dhe B të Ligës së Parë

Sport

Fushë Kosova kampion vjeshtor në Ligën e Dytë – ja rezultatet komplete të ditës!