.
Sport

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Barcelona

Bayern Munich dhe Barcelona takohen sonte në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja luhet në ‘Allianz Arena’, me fillim nga ora 21:00.

Të dyja skuadrat kanë siguruar kualifikimin tutje, bavarezët në vendin e parë në Grupin E me 15 pikë, kurse blaugranët në të dytin me 7 sosh.

Tashmë të dy trajnerët kanë bërë të ditur formacionet startuese të këtij ballafaqimi.

Kujtojmë që përballja e parë mes dy skuadrave që u zhvillua në ‘Camp Nou’ u mbyll me rezultat 3-0, në favor të Bayernit.

Me poshtë gjeni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Related posts
LajmeSport

Këshilltarja e re e Kurtit paralajmëron themelimin e Zyrës për Luginë

Sport

Ky pritet të jetë pasuesi i Nagelsmann te Bayerni

Sport

Kaos në Itali, katër klube ndryshojnë trajnerët brenda një dite

Sport

Merkato e dimrit nuk ka përfunduar për Prishtinën, paralajmërojnë ardhje të reja në ditët e fundit të afatit