Video

Formacionet zyrtare: Arsenal – Dundalk

Arsenal luan në shtëpi, kundër skuadrës së Dundalk, në kuadër të Ligës së Evropës.‘Gunners’ synojnë tri pikët në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve.

Arsenal dhe Dundalk përballen me fillim nga ora 21:00.Ja formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Postime të ngjajshme
Video

Erza Muminoviq pranë medaljes evropiane, në gjysmëfinale përballet me një xhudiste serbe

Video

Ekskluzive: Ballkani pranon ofertë të majme nga Turqia për Baftiun

Video

Beautiful Details In 2020 Audi RS

Video

Cristiano Ronaldo Top 10 Amazing Goals In Big Games