Sport

Formacionet e mundshme: Lazio – AC Milan

Sot me fillim nga ora 20:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Lazios dhe Milanit, duel ky në kuadër të xhiros së 33’të në Serie A.

Mediat në Itali kanë publikuar edhe formacionet e mundshme për takimin e sotëm, ku të dyja skuadrat pritet të fillojnë me lojtarët më të mirë që kanë në dispozicion, shkruan IndeksOnline

Milanit, i duhet fitorja me patjetër, për të mbajtur shpresat ende për titull, ndërsa Lazio lufton për të siguruar promovimin në Ligën e Kampionëve.

Lazio: Reina; Marusic, Acerbi, Radu; Lazzari, Milinkovic-Savic, Cataldi, Pereira, Fares; Correa, Immobile

Milan: G. Donnarumma; Calabria, Kjaer, Tomori, Theo Hernandez; Bennacer, Kessie; Saelemaekers, Calhanoglu, Rebic; Mandzukic

Postime të ngjajshme
Sport

Armend Dallku: Gjynah që këta djem të trajtohen ashtu, më vjen keq se si u arbitrua ndeshja

Sport

Kjo është deklarata e Batatinës pas triumfit në Kupën e Kosovës

Sport

Munishi uron Llapin dhe lavdëron Dukagjinin për ‘luftën dhe angazhimin’

Sport

Dukagjini – Llapi: Kjo skuadër rrëmben trofeun e Kupës së Kosovës