Sport

“Forca” kundër kryetarit të FC Vushtrrisë, ja çfarë vendosin në marketin e tij

Raportet mes kryetarit të klubit të Vushtrrisë, Bajrush Kajtazit dhe tifozëve të skuadrës, “Forca” vazhdojnë të mbeten aspak të mira, shkruan Gazeta Olle.

Tifozët po shprehin pakënaqësinë e tyre ndaj Kajtazit tani e më shumë se një vit, por rezultatet e fundit të Vushtrrisë i kanë shtyrë ata të bëjnë hapa më të mëdhenjë në këtë drejtim.

Para rreth dy javëve, në shumë prej mureve të qytetit u shkruajt mesazhi “Baka jashtë”, teksa dje tifozët vendosën edhe disa ngjitëse në marketin pronar i të cilit është kryetari i klubit në të cilat poashtu shkruhet i njejti mesazh.

Vushtrria po lufton me Vëllaznimin, Drenasin dhe Trepçën për të mbetur në Ligën e Parë./

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë