Sport

Florian Marku sonte rikthehet në ring, ky televizion shqiptar transmeton meçin

Pas 11 muajve boksieri shqiptar Florian Marku rikthehet sonte në ring, shkruan “Zeri.info”.

Përballë tij do të jetë boksieri anglez, Muma Mweemba. Florian Marku është deklaruar se ka bërë përgatktje të mëdha në mënyrë që ta vazhdojë karrierën e tij me fitore e cila do t’i jepte mundësi që të vazhdonte tutje në kategorinë e lehtë në boks.

Meçi fillon nga ora 21:00 dhe transmetohet në kanalin shqiptar ‘Tring sport’. /Zeri.info

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë