Show Bizz

Flori dhe Liberta përsëri bashkë, shfaqen të përqafuar në ekran

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Vite më parë Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu ishin në një lidhje, por çifti preferoi ta ruanin në mënyrë hermetike. Në vitin 2017 u tha se Flori dhe Liberta janë ndarë ende pa e konfirmuar lidhjen e tyre.

Mirëpo edhe pas ndarjes, dyshja duket se kanë mbetur miq pasi Liberta e ftoi Florin në emisionin e fundvitit “Prive Reality”. Ky ishte një ribashkim i Florit dhe Libertës në ekran dhe që shkoi për mrekulli sepse dyshja treguan se marrëdhënia e tyre është shumë e mirë pas ndarjes.

“Kemi shumë për të thënë, por nuk preferojmë!”, tha Liberta gjatë emisionit. Dyshja u përqafuan e kërcyen bashkë duke treguar se kanë mbetur miq.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto