Sport

Florent Muslija shënon gol të jashtëzakonshëm në Gjermani

Florent Muslija ka arritur të shënojë një gol shumë të bukur në Bundesliga 2.

Reprezentuesi kosovar e ka shpëtuar skuadrën e tij nga humbja ndaj DusseldorFit.

Muslija u inkuadrua në lojë në min e 82′ kur Hannoveri ishte duke pësuar me rezultat 1-0 dhe arriti të shënonte në mintuat e fundit të ndeshjes.

Ishte një gol i jashtëzakonshëm nga ana e tij.

Related posts
Sport

Futbollisti i Dritës pritet të operohet, luajti 60 minuta me dorë të thyer ndaj Prishtinës

Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Sport

Kosovare Asllani shënon gol për Real Madridin në Ligën e Kampionëve të femrave

Sport

Ky pritet të jetë kundërshtari i radhës i Furyt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *