Sport

Florent Muslija shënon gol në Kupën e Gjermanisë

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës ka shënuar për skuadrën e tij Hannover.

Hannoveri u përball sot me Norderstedt në kuadër të raundit 1/32 të Kupës së Gjermanisë.

Në këtë ndeshje për Hannoverin u paraqit edhe kosovari Floren Muslija.

Madje Muslija la gjurmë në këtë ndeshje pasi realizoi golin e katërt për të vulosur rezultatin final të ndeshjes 4-0.

Pas një gabimi në mbrojtjen e Noorderst dhe disa kombinimeve të bukura futbollisti kosovar gjeti golin në min e 65’.

Goli i Florent Muslijes

https://streamja.com/W6J7M

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëlqen Asensio, Real Madridi mposht bindshëm Mallorcën

Sport

Ronaldo kalon Messin si futbollisti më i paguar

Sport

Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës pas lëndimit

Sport

Lyoni triumfon me përmbysje ndaj Troyes, kjo është nota e Shaqirit pas golit të shënuar