Lajme

Flasin dëshmitarët që panë tmerrin tek Lagjja e Spitalit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një përleshje me armë zjarri ka ndodhur para pak çastesh në Lagjen e Spitalit.

Ndërkohë, dëshmitarët e rastit për lajmi.net kanë treguar se deri tek përleshja me armë ka ardhur pas një rrahje që ka ndodhur në vendin e ngjarjes.

Më tutje, ata kanë treguar se aty përveç revoles është përdorur edhe arma automatike.

Ndërkohë është konfirmuar se ka vdekur njëri nga 4 personat e plagosur në këtë incident të rëndë që ka ndodhur.

Të plagosurit e tjerë janë duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe nuk dihet për gjendjen e tyre.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat