Sport

Flamurtari mbetet edhe pa futbollistin e njohur

Janë duke vazhduar prurjet dhe largimet në futbollin kosovar gjatë këtij afati kalimtar.

Tek skuadra prishtinas, Flamurtari, ka pasur largime të mëdha deri më tani, shkruan Gazetasheshi.com

Së fundmi është larguar futbollisti i mirënjohur kosovar, Leart Emini, i cili largimin e ka njoftuar përmes profilit të tij në ‘Facebook’.

Emini I ka dëshiruar suksese klubit ku I mori hapat e parë si futbollist.

Më poshtë e keni postimin e Eminit:

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu i pritën “Dardanët” ekipin olimpik të xhudos

Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko