Show Bizz

Flaka dhe Qeqa “djegin” rrjetin, shfaqen bashkë dhe tejet provokuese

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dy motrat e njohura, Flaka dhe Qeqa Krelani janë bërë bashkë për të realizuar një video të vetme për InstaStory.

Motrat Krelani si në të shumtën e rasteve shfaqen provokuese.

Si njëra ashtu edhe tjetra kanë nxjerrë në pah asetet e tyre, kjo ndoshta sa për të marrë më shumë vëmendjen e të tjerëve.

Kujtojmë faktin se Qeqa është njëra ndër prezantueset më seksi shqiptare, derisa motra e saj Flaka shquhet për potencën e saj vokale.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto