Show Bizz

Fjolla nis pushimet, ja nga kush po shoqërohet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, të cilat i ka shkëputur nga pushimet, shkruan lajmi.net.

Në këto pushime, këngëtarja po shoqërohet nga vajza dhe nëna, ndërsa duket se po kalon çaste të mrekullueshme.

Për ndryshe, “Nace Nace” titullohet kënga e fundit e Fjolla Morinës, ndërsa po përgatit një të re.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto