Show Bizz

Fjolla Morinës, tregon gjoksin para një numri të madh ndjekësish

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fjolla Morina i ka provokuar ndjekësit e shumtë.

Këngëtarja Fjolla Morina ma zgjedhur shtatorin për t’i kaluar disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net.

Ajo, nga pushimet e ‘nxehta’ i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram, aty ku i ka publikuar disa imazhe ku tregon gjoksin në bikinit me ngjyrë të verdhë.

Fjolla njihet si një prej këngëtarve e cila gjithmonë ka qenë në fokus të mediave për arsye të ndryshme, sidomos në rastin e fundit në Skënderaj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto