Show Bizz

Fjolla Morina tregon shumë me fustan të shkurtër në shtrat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit imazhe atraktive nga pushimet.

Fjolla Morina ka disa ditë që ka nisur pushimet, në të cilat po kalon kohë të mrekullueshme, shkruan lajmi.net.

Si destinacion për këto pushime, ajo ka zgjedhur Malin e Zi, ndërsa po shoqërohet nga nëna e vajza.

Fjolla nuk e ka kursyer fotografitë joshëse, e disa të tilla i postoi së fundi me një fustan të shkurtër, ku vuri në pah këmbët seksi dhe gjoksin.

Për ndryshe, “Nace Nace” titullohet projekti i fundit muzikor, ndërsa po punon rreth realizimit të këngëve të reja. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto