Lajme

Fjolla Morina na prezanton me vajzën e saj të madhe e bukuroshe

Skena muzikore kosovare ka nxjerrë shumë këngëtare të dalluar e emra të dëshmuar.

Padyshim një prej tyre është edhe Fjolla Morina, e cila ndonëse sjellë rrallë projekte muzikore, por kur e bën godet në shenjë, shkruan “Kosovarja”.

Fjolla konsiderohet edhe si një këngëtare e bukur dhe mjaft seksi, me linja trupore bombastike.

E ngjashme si mami qenka edhe vajza e saj e madhe Lediana, të cilën sot na e prezanton vet Fjolla./Kosovarja/

Postime të ngjajshme
Lajme

Vjosa Osmani nuk ka të drejt të formojë parti politike, e ka vetëm një opsion

Lajme

Zemaj takohet me Hotin: Dakordohen për vendimet për festat e fundvitit

Lajme

Qe 5 ditë është zhdukur një djalë nga Fushë Kosova

Lajme

E dhimbshme: Vdes 2 vjeçarja nga Skënderaj