Show Bizz

Fjolla kujton të dashurin e ndjerë: S’do të them kurrë lamtumirë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fjolla Morina ka emocionuar me dedikimin që i bëri të dashurit të ndjerë.

Fjolla Morina është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një fotografi buzë detit, në të cilën bëri një dedikim për dikë shumë të rëndësishëm për të.

Në përvjetorin e dytë, Fjolla i ka bërë dedikim prekës të dashurit të ndjerë.

“Pranvera të humbi ty, jo ti pranverën. S’do të them kurrë lamtumirë XH”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Kujtojmë se “Nace Nace” titullohet projekti i fundit nga Fjolla Morina, ndërsa po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto