Sport

Fitorja e Prishtinës ndaj Dritës, raporti i ndeshjes dhe golat

Prishtina ka marr një fitore të madhe ndaj Dritës në Gjilan me rezultat 2-1.

Fillimisht në epërsi ishin gjilanasit me golin e Betim Haxhimusës, ndërsa Prishtina u kthye në lojë me Endrit Krasniqin.

Golin e fitores për prishtinasit e shënoi Besnik Krasniqi.

Tani Drita ka 64 pikë sa Ballkani, ndërsa Prishtina a 63 pikë.

Më poshtë raporti dhe golat.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=3872321966149026

Postime të ngjajshme
Sport

Drita do të mbetet pa një investitor të fuqishëm, Valon Murseli do të largohet në fund të këtij edicioni

Sport

Luftë e madhe në Ligën e Dytë, kështu duket tabela kur kanë mbetur vetëm edhe dy xhiro deri në fund

Sport

Tre talentë shqiptarë në listën e Zvicrës U21

Sport

Njëri nga futbollistët kryesor të Real Madridit pozitiv me Covid-19, mungon në ndeshjen e fundit të La Liga-s