LajmeSport

Fitore e jashtëzakonshme e Florian Markut në Londër

Boksieri shqiptar ka arritur fitore të madhe ndaj Rylan Charlton.

Florian Marku, ashtu siç premtoi edhe e arriti, pasi mposhti me nokaut boksierin nga Britania e Madhe, Rylan Charlton, shkruan IndeksOnline.

Një luftë spektakolare nga dy boksierët, por Marku tregoi se është përgatitur më mirë se kundërshtari i tij.

Kjo fitore vjen pas barazimit të padrejtë ndaj Jamie Stewart vitin e kaluar./

Postime të ngjajshme
Sport

SUPERLIGA: Ky është rezultati momental në ndeshjet, Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli

Lajme

Gjermania fillon “të marrë frymë”, lehtësohen masat anti-Covid

Sport

Tjetër gol në ndeshjën, Arbëria – Feronikeli

Sport

LIVE SUPERLIGA: Ka gol në ndeshjën, Arbëria – Feronikeli