Sport

Fiton milionat por futbollisti kroat në stërvitje shkon me makinë që kushton 500 euro

Futbollisti kroat Sime Vrsaljko i ka befasuar ndjekësit e tij në rrjetet sociale kur ka prezantuar makinen e tij që përdorte për të mbërritur në stërvitje, transmeton “Zeri.info”.

Lojtari i ekipit kombëtar kroat që fiton miliona te Atletico Madrid shkoi në stërvitje me një Fiat Panda të vjetër kur Madridi u godit nga një stuhi dëbore fundjavën e kaluar që nuk është parë në atë qytet për 50 vjet.

Nga rruga, kjo Fiat Panda është e vitit 1989, dhe mund të blihet rreth pesëqind euro.

Postime të ngjajshme
Sport

Amir Prepolli, menaxheri dhe rehatuesi i klubeve kosovare në Turqi

Sport

McGregor para se të bëhej yll në UFC, luante si futbollist dhe e quante veten “makina e golave”

Sport

Konfirmohen miqësoret e Dritës në Turqi, skuadra nga Rusia dhe Ukraina sfidojnë kampionët e vendit

Sport

Ardian Nuhiu ka disa fjalë për Prishtinën dhe vjen me një premtim për ‘Intelektualët’