Sport

Fillojnë largimet te skuadrat kosovare, trajneri dorëhiqet nga klubi

FC A&N ka qenë njëra nga skuadrat e Ligës së Parë që nuk arriti të luftonte për inkuadrin në Superligë.

Trajneri i skuadrës nga Prizreni, Megzon Visoka, përmes një postimi në ‘Facebook’, ka njoftuar se më nuk është pjesë e klubit, shkruan Gazeta Olle.

“Mirupafshim FC A&N. Falemnderit dhe shumë suksese në të ardhmen!!”, ka shkruan Visoka.

Kujtojmë se Visoka edhe më herët kishte ofruar dorëheqjen nga klubi, por ishte refuzuar kategorikisht nga kryesia.

Ndërkohë mbetet të shihet në vazhdim se si ka ardhur deri te ky largim i papritur.

Postime të ngjajshme
Sport

Elseid Hysaj mbetet në Serie A, gjen akordin me klubin e njohur

Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë