Show Bizz

Filloi pushimet në Amerikë, ja kush po e shoqëron Taynën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tayna ka përfunduar me sukses turneun e koncerteve të sezonit të verës dhe tani filloi pushimin e merituar.

Tayna pas shumë koncerteve ka udhëtuar drejt Amerikës, ku do të pushojë për disa ditë, shkruan lajmi.net.

Para se të fillojë me koncertet e sezonit të ri, reperja po pushon në The Hamptons, nga ku edhe publikoi fotografinë e parë.

Përmes një postimi në Instagram, është kuptuar se Tayna në këto pushime po shoqërohet nga modelja Vildane Zeneli.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Bye Bye” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto