Show Bizz

Fifi ‘shpëtoi’ Semin dhe Einxhel nga eleminimi i së premtes- çfarë do të ndodh nesër në program?

Spektakli i së martës në Big Brother VIP ka pasur ngjarje jo të zakonta, duke qenë se gjendja shëndetësore e Fifit ishte jo e mirë.

E marta ishte ndryshe edhe për nominimet e banorëve pasi për ta vendosi publiku.

Më të votuarit për nominim nga publiku ishin Semi dhe Fifi ku bashkë me të dyja shkoi edhe Einxhel e cila u zgjedh më pak e preferuar brenda shtëpisë.

E gjithë vëmendja është se çfarë do të ndodh nesër në Big Brother Vip, a do të largohet Semi ose Einxhel nga shtëpia apo largimi i Fifit shpëtoi të dyja?.

Related posts
Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

LajmeShow Bizz

“Unë u ktheva”, postimi prekës i Adriana Matoshit pas operimit

Show Bizz

Beatrix takohet me Romeon, ky është reagimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *